tel. 062/ 734-73-70 biuro@biblioteka-gorzyce.pl

Walentynki to wyjątkowy czas, kiedy miłość jest w szczególny sposób pielęgnowana. Poczta walentynkowa cieszy się ogromną popularnością, a czerwone serduszka zdobią witryny sklepowe i  korytarze szkolne.

Klasa I z wychowawczynią Magdaleną Matuszewską odwiedziła filialną bibliotekę. Dla młodych czytelników zostały przygotowane zajęcia związane z tym wyjątkowym świętem. Pierwszaki wysłuchały opowieści o Franklinie, który świętował walentynki: „Zrobiłem kartki z okazji Dnia Przyjaciela. A Dzień Przyjaciela może być zawsze, kiedy tylko zechcemy”. Pierwszaki przekonały się, że kartki, upominki można wręczyć z każdej okazji, a bycie życzliwym na co dzień nie wymaga specjalnej daty w kalendarzu. Następnie wykonaliśmy witrażowe serca. Własnoręcznie zrobione upominki sprawiają najbliższym najwięcej radości,  a pierwszaki włożyły sporo serca i zaangażowania w wykonanie pracy plastycznej.

Show Buttons
Hide Buttons