tel. 062/ 734-73-70 biuro@biblioteka-gorzyce.pl

Walentynki to nie tylko dzień miłości, ale również przyjaźni, życzliwości i serdeczności.  Z tej okazji w piątek tj. 14 lutego 2020 biblioteka w Daniszynie wspólnie z przedszkolem  zorganizowała walentynkowe spotkanie.

Podczas spotkania przedszkolaki ubrane walentynowo brały udział w różnych zabawach
i zajęciach ,  które dla nich przygotowano w bibliotece. Dzieci  zapoznały się z postacią
św. Walentego i przypomniały sobie, że walentynki to nie tylko święto  zakochanych ale to również dzień dobrych uczuć, życzliwości i przyjaźni. Dla przedszkolnych czytelników przygotowano quiz na temat romantycznych par z baśni i bajek. Następnie wysłuchały opowiadania o walentynkowych przygodach sympatycznego żółwika Franklina. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na koniec tego dnia każde dziecko otrzymało walentynkową opaskę oraz pyszne  słodycze.
Było bardzo miło i „serduszkowo” !!!

Show Buttons
Hide Buttons