facebook
Adres Godziny Otwarcia
Gminna Biblioteka Publiczna
ul. Piaskowa3
63-410 Ostrów Wlkp. 2
tel. 062 734-73-70
biuro@biblioteka-gorzyce.pl     
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
8.00-16.00
10.00-18.00
8.00-16.00
10.00-18.00
8.00-16.00
8.00-13.00

arrows Adresy Filii

arrows Godziny otwarcia filii.

 

 

Tutaj Jesteś:

Aktualności Prasa

Biblioteka Publiczna oferuje Państwu zarówno codzienną prasę jak i kolorowe miesięczniki. Poniżej prezentujemy Państwu tytuły dostępne w naszych bibliotekach:

 altGŁOS WIELKOPOLSKI

alt  GAZETA OSTROWSKA


alt  BIBLIOTEKARZ - miesięcznik o charakterze fachowym i naukowym. Ukazuje się od 1929 roku. Czasopismo wydawane przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Bibliotekę m. st. Warszawy.


alt  PORADNIK BIBLIOTEKARZA - pismo dla bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych. Jest ogólnopolskim miesięcznikiem wydawanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Ukazuje się od października 1949 roku. W swojej 60-letniej działalności spełniało i nadal spełnia w bibliotekarstwie ważną rolę edukacyjną, kulturotwórczą, metodyczną i informacyjną, będącą propagatorem innowacyjności, rozwoju i nowoczesności polskich bibliotek.


alt  BIBLIOTEKA W SZKOLE - ogólnopolski miesięcznik instrukcyjny, informacyjny i metodyczny. Ukazuje się od stycznia 1991 roku. Obecnie ma największy krąg odbiorców ze wszystkich dostępnych na rynku czasopism tego typu.


alt   NOWE KSIĄŻKI - najszerzej znane i najłatwiej dostępne czasopismo poświęcone nowościom wydawniczym. Miesięcznik zajmuje głównie książką literacką oraz humanistyczną i popularnonaukową. Każdy numer zawiera około 100 recenzji i not. Stałym elementem "Nowych książek" jest prezentacja sylwetki i dorobku wybitnego pisarza lub uczonego. Ponadto miesięcznik zamieszcza korespondencje zagraniczne, felietony oraz kronikę wydarzeń literackich i księgarskich.


alt   CLAUDIA - polski miesięcznik poradniczy dla kobiet. Claudia - moda, uroda, zdrowie i forma, gorące tematy, psychologia i seks, horoskop, kuchnia i wiele innych tematów.


alt   PORADNIK DOMOWY - miesięcznik podejmujący zagadnienia związane z domem i rodziną.


alt   PRZYJACIÓŁKA - dwutygodnik. Poradnik a w nim wszystko o modzie, urodzie, pielęgnacji, sławnych ludziach, zdrowiu, psychologii, kuchni i wielu innych.


alt   M JAK MIESZKANIE - magazyn o wnętrzach. Aranżacje wnętrz, porady jak szybko i tanio odnowić mieszkanie, modne mieszkania, wystrój wnętrz oraz ich zdjęcia.

alt   CZTERY KĄTY - miesięcznik, w którym znajdziemy ciekawe pomysły na aranżacje i wystrój wnętrz a także pomysły na dekoracje, inspiracje. wszystko o urządzaniu wnętrza a także poradnik "Zrób to Sam".

alt   JOY - miesięcznik dla młodych kobiet poświęcony modzie, urodzie i życiu gwiazd

alt   DZIEWCZYNA -  magazyn dla nastolatek, wydawany co miesiąc. Znajdują się w nim plotki ze świata show-biznesu a także sesja modowe oraz dział poświęcony urodzie. Na łamach pisma psycholodzy udzielają porad czytelnikom przysyłającym do nich listy i maile.

alt   VICTOR GIMNAZJALISTA - dwutygodni edukacyjny. Czasopismo jest adresowane dla młodzieży gimnazjalnej.Zawiera przykładowe arkusze egazminu gimnazjalnego oraz artykuły pomagające w powtórkach przed klasówką.

alt   SCOOBY DOO! - magazyn pełen strasznych scoobastycznej zabawy skierowany do dziewczynek i chłopców w wieku 6-9 lat. Na łamach pisma znajdują się opowiadnia, gry, zabawy, zagadki a także konkursy z nagrodami.

alt   MÓJ PIES - miesięcznik "Mój pies" to jeden z najbardziej poczytnych w Polsce pism poświęcnych hodowli psów. Każdy właściciel czworonoga na pewno znajdzie tu ciekawą poradę na temat swojego pupila.

alt   ŚWIERSZCZYK -  magazyn dla dzieci. Czasopismo dla dzieci w wieku wczasnoszkolnym.


Dołącz do nas na 

facebook_logo_1 

Bierzemy udział w :

logo

Patron Medialny

igo

Facebook Share

Udostępnij na facebook
Google+