facebook
Adres Godziny Otwarcia
Gminna Biblioteka Publiczna
ul. Piaskowa3
63-410 Ostrów Wlkp. 2
tel. 062 734-73-70
biuro@biblioteka-gorzyce.pl     
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
8.00-16.00
10.00-18.00
8.00-16.00
10.00-18.00
8.00-16.00
8.00-13.00

arrows Adresy Filii

arrows Godziny otwarcia filii.

 

 

Tutaj Jesteś:

Aktualności Spotkania autorskie

Spotkania autorskie organizowane przez BIbliotekę

Więcej…Otwarte, szczere, zabawne, a czasami nawet kontrowersyjne było spotkanie z Cezarym Żakiem w gorzyckiej bibliotece.

Więcej…

Więcej…

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykłady w ramach projektu "Wędrówki literackie w czasie i przestrzeni". Szczegółowe informacje na plakacie lub pod nr tel. 62 734 70.

Więcej…

Więcej…

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie ze Zbigniewem Kołbą - fizjoterapeutą i autorem książki "Krioterapia. To warto wiedzieć".

Więcej…

Więcej…

Już 18 marca zapraszamy Państwa na spotkanie autorskie z Jerzym Bralczykiem oraz Michałem Ogórkiem. Starcie tytanów inteligencji, dowcipu, ironii i finezji językowej. Prof. Jerzy Bralczyk, wybitny i popularny językoznawca, nieprzymuszany przez Ogórka ujawnia nie tylko nieznane i niewygodne fakty dotyczące języka polskiego. Promocja najnowszej książki o jakże wdzięcznym tytule "Kiełbasa i sznurek". Zapraszamy w poniedziałek,

18 marca o godz. 19:00 do filli bibliotecznej w Daniszynie.

 

dojazd https://maps.google.pl/maps?hl=pl&safe=off&q=daniszyn\&ie=UTF-8&ei=YkBHUdWtKM7itQbP-YDICg&ved=0CAgQ_AUoAg

W lutym w GBP gościć będzie pisarz, dziennikarz, organizator wypraw i szkół przetrwania Krzysztof Petek. Zapraszamy na dwie imprezy, 15-16lutego w bibliotece w Gorzycach Wielkich organizowana będzie "Noc pisarzy" oraz 16-17 tego samego miesiąca w filii w Szczurach odbędzie się "Noc agentów". Z doświadczenia wiemy, że spotkania organizowane przez pana Krzysztofa to gwarancja ciekawych przygód i znakomitej zabawy. Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisu. Zapraszamy!

Przypominamy, jak bawiliśmy się na "nocy detektywów" w grudniu 2010roku.

http://biblioteka-gorzyce.prv.pl/index41.html

 

Więcej…

 

Nowy Rok w gminnej bibliotece zapowiada się obiecująco. Już 10 stycznia 2013r. zapraszamy Państwa na spotkanie ze znanym satyrykiem Arturem Andrusem. Spotkanie odbędzie się w GBP w filii w Daniszynie o godz 19:15. Serdecznie zapraszamy!

Więcej…

Więcej…

Więcej…Dnia 29 listopada 2012 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gorzycach Wielkich gościliśmy panią Magdalenę Kordel – autorkę takich powieści, jak „48 tygodni”, „Uroczysko” czy „Sezon na cuda”. Podczas rozmowy prowadzonej przez dyrektora biblioteki, Dariusza Pryczaka, pisarka opowiedziała o swojej działalności pisarskiej, fascynacji podróżami oraz miłości do Sudet i Włoch. Pani Magdalena zdradziła nam również swoje przyszłe plany pisarskie m.in. związane z pracą nad przewodnikiem po Sudetach oraz marzenie o chęci otwarcia małego górskiego pensjonatu.

Więcej…Zobacz Materiał wideo

Magdalena Kordel (ur.1978 r.), autorka "48 tygodni" i bestselerowych powieści "Uroczysko" i "Sezon na cuda" będzie gościć w GBP w Gorzycach Wielkich. Na spotkanie autorskie zapraszamy w czwartek 29 listopada o godzinie 18:00.

Więcej…

W środę, 24 października w bibliotece w Gorzycach Wielkich odbyło się spotkanie ze specjalistą zdrowego żywienia panią Halina Zemską. Pani Halina "przedstawiła" zaproszonym gościom tajemniczy związek chemiczny jakim jest flavon. Spotkanie miało na celu przede wszystkim uczulić przybyłych gości jak ważny w życiu człowieka jest zdrowy tryb życia i zdrowa żywność.

Więcej…

 

Więcej…

Spotkanie z Jarosławem Kretem już za nami. 18 października podróżnik, dziennikarz, znany prezenter pogody gościł w Gminnej Bibliotece Publicznej w filii w Daniszynie. Oprócz dobrego humoru i ciekawostek ze świata, licznie przybyli goście mogli także liczyć na chwile pełne zadumy nad otaczającą nas rzeczywistością. Niewątpliwie spotkanie należało do udanych. Barwne przygody ukazujące ciekawostki świata przekazane przez Jarosława Kreta zachęciły wszystkich do zakupu książek z autografem autora.

Więcej…

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

Start
poprzednia
1

Dołącz do nas na 

facebook_logo_1 

Bierzemy udział w :

logo

Patron Medialny

igo

Facebook Share

Udostępnij na facebook
Google+