facebook
Adres Godziny Otwarcia
Gminna Biblioteka Publiczna
ul. Piaskowa3
63-410 Ostrów Wlkp. 2
tel. 062 734-73-70
biuro@biblioteka-gorzyce.pl     
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
8.00-16.00
10.00-18.00
8.00-16.00
10.00-18.00
8.00-16.00
8.00-13.00

arrows Adresy Filii

arrows Godziny otwarcia filii.

 

 

Tutaj Jesteś:

Daniszyn

Biblioteka Daniszyn

Więcej…W piątek tj. 6 września 2019 roku, czyli w przeddzień Narodowego Czytania uczniowie Szkoły Podstawowej w Daniszynie aktywnie włączyli się do ogólnopolskiej akcji promującej literaturę polską i naszych najwybitniejszych pisarzy. W spotkaniu, które odbyło się w bibliotece uczestniczyli najstarsi uczniowie szkoły, czyli szósto, siódmo i ósmoklasiści.

Więcej…

Więcej…

Jak co roku w miesiącu czerwcu w bibliotece w Daniszynie nagrodzono najlepszych i najaktywniejszych czytelników. Wzorowi czytelnicy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

Więcej…

Więcej…We wtorkowe przedpołudnie tj. 18 czerwca 2019 roku w Publicznym Przedszkolu w Daniszynie podczas uroczystości pożegnania absolwentów podsumowano akcję głośnego czytania dzieciom. Działania prowadzone były w ramach kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom", którą biblioteka w Daniszynie wspólnie z przedszkolem realizuje od kilku lat.

Więcej…

Więcej…

W ramach obchodów XVIII Tygodnia Czytania Dzieciom czyli największego czytelniczego święta daniszyńskim przedszkolakom czytały uczennice Szkoły Podstawowej w Daniszynie.

Więcej…

Więcej…W piątkowe przedpołudnie tj. 7 czerwca 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Daniszynie i czytelnicy biblioteki przystąpili do ogólnopolskiej akcji czytelniczej „JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM". Jest to jedna z najpopularniejszych akcji czytelniczych w Polsce, mająca na celu promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Więcej…

Więcej…

Miesiąc maj w bibliotece w Daniszynie był czasem podsumowań konkursów ogłoszonych w poprzednich miesiącach.

Więcej…

Więcej…
We wtorkowe popołudnie tj. 21 maja 2019 roku w bibliotece w Daniszynie spotkały się wszystkie dzieci, które chciały własnoręcznie wykonać upominki dla swoich kochanych rodziców.

Więcej…

Więcej…

W poniedziałkowe przedpołudnie tj. 13 maja 2019 roku biblioteka wspólnie ze Szkołą Podstawową w Daniszynie brała udział w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie tj. IV PRZERWA NA CZYTANIE.

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 1 z 18

Start
poprzednia
1

Dołącz do nas na 

facebook_logo_1 

Bierzemy udział w :

logo

Patron Medialny

igo

Facebook Share

Udostępnij na facebook
Google+