facebook
Adres Godziny Otwarcia
Gminna Biblioteka Publiczna
ul. Piaskowa3
63-410 Ostrów Wlkp. 2
tel. 062 734-73-70
biuro@biblioteka-gorzyce.pl     
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
8.00-16.00
10.00-18.00
8.00-16.00
10.00-18.00
8.00-16.00
8.00-13.00

arrows Adresy Filii

arrows Godziny otwarcia filii.

 

 

Tutaj Jesteś:

test Relacje z wakacji

Choć to dopiero półmetek wakacji, w niektórych naszych filiach bibliotecznych już dobiegły końca. Zajęcia organizowane przez bibliotekę w Gorzycach Wielkich jak zawsze cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

alt

Z uwagi na liczną i bardzo zróżnicowaną wiekowo grupę dzieci, utworzone zostały dwie grupy. Pierwsza to dzieci starsze gdzie przeważały zajęcia zręcznościowe. Druga grupa to dzieci w wieku przedszkolnym. Maluchy chętnie zajmowały się kolorowaniem, wycinaniem, malowaniem farbami. Oprócz zajęć typowo plastycznych, dzieci miały okazję nauczyć się robić korale z makaronu, figurki z modeliny czy tak popularne i lubiane przez wszystkich "gniotki". Nie zabrakło także zajęć kulinarnych, gier zespołowych oraz zajęć informatycznych. Organizowane przez bibliotekę wakacje przebiegły z bardzo miłej i radosnej atmosferze.

Po raz kolejny udowodniliśmy, że biblioteka nie jest cichym i nudnym miejscem. Serdecznie zapraszamy dzieci z filii we Wysocku Wielkim, Lewkowie, Sobótce gdzie nadal trwają zajęcia wakacyjne pod hasłem "wakacje w bibliotece".


 

Dołącz do nas na 

facebook_logo_1 

Bierzemy udział w :

logo

Patron Medialny

igo

Facebook Share

Udostępnij na facebook
Google+